Re: Re: Re: Re: Re: Podivné

Marie R. | 18.05.2012

Jsem ředitelka menší základní školy na malém městě ve Středočeském kraji. Na setkání na Kampě jsem nebyla, i když mě zajímají i názory oponentů. Aspoň si je čtu. Podívala jsem se na vaše video a všimla jsem si, že vás tam bylo tak asi 15. Co na to říct. Když jsem poslouchala názory lidí z videa, občas jsem se musela dost podivit. Řadu z toho, co tam padalo, jsem si říkala taky, ale na začátku celého procesu, někdy v září nebo v říjnu loňského roku. Pak jsem se o to začala zajímat víc, poctivě jsem ve volném čase pročítala různé názory, stanoviska ministerstva, inspekce i oponentů. Absolvovala jsem konferenci v Praze i seminář inspekce v Praze. Diskutovala jsem o tom také s vedením naší asociace ředitelů. Musím říct, že dnes mám názor zcela jiný, ve prospěch testování tak, jak je pojato školní inspekcí. Existují ještě pochybnosti a rizika, to jistě, ale vaše argumenty, promiňte mi, mi skutečně přijdou velmi začátečnické a nepoučené. Jinak všem přeji v testování hodně štěstí a věřím, že se vše podaří, výsledky nebudou zneužity.

Přidat nový příspěvek